ROUND 2
Morning Session

 
STARTING FROM TEE # 1
MATCH NO TIME PLAYER DIVISION R1

1

06:00

   RUTH KAPISA GIRLS - B   75
   SANIA TALITA WAHYUDI GIRLS - B   68
 
 

2

06:09

   RAYI GEULIS ZULLANDARI GIRLS - B   52
   SANTIKA PUTRI DANESTI GIRLS - B   64
   FIONA AURELIA GIRLS - B   62
 

3

06:18

   SAVANA NAZWA PUTRI WALOEJO GIRLS - B   44
   ANGGITA IKA MAHARANI GIRLS - B   44
   PUTU MAYVIL WIDYA HANDAYANI GIRLS - B   45
 

4

06:27

   MEVA HELINA SCHMIT GIRLS - A   50
   AQILA NASYWA FATHIYA GIRLS - A   58
   MARCYNTHA NUGRANTI LOMBOAN GIRLS - A   64
 

5

06:36

   YUNIAR PAMADYA ASTUTI GIRLS - A   53
   NADYA MAHARANI PUTRI WALOEJO GIRLS - A   58
   ANGELICA LIMAN GIRLS - A   59
 

6

06:45

   NATHAN CHRISTOPER WIJAYA BOYS - B   73
   MUHAMMAD NAABIL AL MANAAF BOYS - B   78
   BRET PENDLEBURY BOYS - B   83
 

7

06:54

   ACHMAD FANI NAZARRUDIN BOYS - B   80
   MOHAMMAD IQBAL GUNAWAN BOYS - B   105
   SHAQUILLA A BRAVIDYA ARIBOWO BOYS - B   106
 

8

07:03

   RYAN JOVAN WIJAYA BOYS - B   85
   SYAHDAM PUTRA RAMADHAN BOYS - B   91
   ALVARO SERNATI BOYS - B   90
 

9

07:12

   DYLAN SANTOSO BOYS - A   83
   GILANG GRAHADI PUTRA BOYS - A   93
   DAFA PUTRA HARDIAN BOYS - A   82
 

10

07:21

   AMADEUS CHRISTIAN SUSANTO BOYS - A   77
   RUGTHAI THONGSOM BOYS - A   70
   ROBERTO PASCAL MAMESAH BOYS - A   90
 

11

07:30

   MATTHEW NOEL RUBEN BOYS - A   122
   TAWEEKIAT RODSA BOYS - A   80
   ABDURRAHIM ALFARISI BOYS - A   85
 

12

07:39

   NOACH KABEY BOYS - A   89
   FAHAR HP BOYS - A   136
   GIO ANGGONO BOYS - A   85
 

13

07:48

   EKHI AR-RAFI ADHYAKSA BOYS - C   17
   ARIEL ANGZPUTERA BOYS - C   12
 
 

14

07:57

   FREDERICK JONATHAN SOENARWAN BOYS - C   17
   MUHAMMAD SAMI RABBANI BOYS - C   15
 
 

STARTING FROM TEE # 10
MATCH NO TIME PLAYER DIVISION R1

15

06:00

  ASHLEY SUMARGO GIRLS - D   73
   ABIGAIL RHEA SOERYO WIHARKO GIRLS - D   67
 
 

16

06:09

  PRAJNA SEKAR RINONCHE GIRLS - D   72
   PHOEBE GANI GIRLS - D   65
   ALLENA VALEEN CHRISTIAN GIRLS - D   60
 

17

06:18

  JAMIE PENDLEBURY BOYS - D   54
   TIMOTHY NATHAN SURYANTO BOYS - D   63
   GALIH ANANTA WIRANTO BOYS - D   65
 

18

06:27

  DAVIDSON LIM BOYS - D   65
   MARGOZ MARVIN KAMENGMAU BOYS - D   54
 
 

19

06:36

  KATHLEEN GANN GIRLS - C   65
   RENOCTOVIANI RAMADHIANI SAID GIRLS - C   53
 
 

20

06:45

  ALYA JOELIJATI PUTRI WALOEJO GIRLS - C   41
   FARAH CALLYSTA XANDRIA L GIRLS - C   72
 
 

21

06:54

  CLEMENT SOETRISNO BOYS - C   37
   JORDAN INDRA MARCELLO BOYS - C   42
   SALOMO CHRISTIANO SITORUS BOYS - C   44
 

22

07:03

  RAFA B TANJUNG BOYS - C   43
   NICOLAS ANGGA BOYS - C   43
   ANDERSON LIM BOYS - C   46