ROUND 2
Morning Session

 
STARTING FROM TEE # 1
MATCH NO TIME PLAYER COUNTRY DIVISION

1

06:30

     KELVIN RAMADHAN  (INA)   Indonesia MEN
     SUPAJAK SUPAPINYO  (THA)   Thailand MEN
     SELLY  (INA)   Indonesia MEN
 

2

06:40

     AKIHIKO HASHIZUME  (JPN)   Japan MEN
     RIFQI ALAM (A)  (INA)   Indonesia MEN
     JOSE ROLZ  (GTM)   Guatemala MEN
 

3

06:50

     STEVE LEWTON  (ENG)   England MEN
     PHANUVICH ONCHU  (THA)   Thailand MEN
     AMIR NAZRIN  (MAS)   Malaysia MEN
 

4

07:00

     ELKI KOW  (INA)   Indonesia MEN
     REAGAN PNG  (SIN)   Singapore MEN
     LEXUS KEONINH  (USA)   United States MEN
 

5

07:10

     NATTHAPONG NIYOMCHON  (THA)   Thailand MEN
     TIRTO TAMARDI (A)  (INA)   Indonesia MEN
     JAMES BYRNE  (SCO)   Scotland MEN
 

6

07:20

     JONATHAN WOO  (SIN)   Singapore MEN
     CLEMENT KURNIAWAN  (INA)   Indonesia MEN
     WOLMER MURILLO  (VEN)   Venezuela, Bolivarian Republic of MEN
 

7

07:30

     HAMZAH RAHMADI  (INA)   Indonesia MEN
     JAMES BOWEN  (USA)   United States MEN
     DONLAPHATCHAI NIYOMCHON  (THA)   Thailand MEN
 

8

07:40

     WILLIAM CANNON  (USA)   United States MEN
     KEVIN TECHAKANOKBOON  (THA)   Thailand MEN
     JANNE KASKE  (FIN)   Finland MEN
 

9

07:50

     HSIEH CHI-HSIEN  (TPE)   Chinese Taipei MEN
     SORACHUT HANSAPIBAN  (THA)   Thailand MEN
     DENNY A. WIJAYA  (INA)   Indonesia MEN
 

10

08:00

     WARNO  (INA)   Indonesia MEN
     PHATTHARA AMORNWETCHARAT  (THA)   Thailand MEN
     AQIL WIDYANTORO (A)  (INA)   Indonesia MEN
 

11

08:10

     MUSTAFA M. SALEH  (INA)   Indonesia MEN
     ARYAVIR KUMAR  (IND)   India MEN
     RIZCHY SUBEKTI (A)  (INA)   Indonesia MEN
 

12

08:20

     ROHAN BAHRI  (IND)   India MEN
     BRADLEY TASLIM (A)  (INA)   Indonesia MEN
     ASEP CAPRIE  (INA)   Indonesia MEN
 

STARTING FROM TEE # 10
MATCH NO TIME PLAYER COUNTRY DIVISION

13

06:30

   RAMADHAN ALWIE  (INA)   Indonesia MEN
     HAKYEUL LEE  (KOR)   Korea, Republic of MEN
     JAMEL ONDO  (INA)   Indonesia MEN
 

14

06:40

   JORDAN IRAWAN  (INA)   Indonesia MEN
     PAUL HARRIS  (USA)   United States MEN
     NITITHORN THIPPONG  (THA)   Thailand MEN
 

15

06:50

   MITCHELL SLORACH  (SIN)   Singapore MEN
     J. ANDREW WIRAWAN  (INA)   Indonesia MEN
     BRETT MUNSON  (USA)   United States MEN
 

16

07:00

   ITTHIPAT BURATANAYARAT  (THA)   Thailand MEN
     CASEY O’TOOLE  (USA)   United States MEN
     GEORGE GANDRANATA  (INA)   Indonesia MEN
 

17

07:10

   TIRAWAT KAEWSIRIBANDIT  (THA)   Thailand MEN
     MASARU TAKAHASHI  (JPN)   Japan MEN
     IAN ANDREW  (INA)   Indonesia MEN
 

18

07:20

   MICHAEL TRAN  (VNM)   Viet Nam MEN
     JOHN MICHAEL O’TOOLE  (USA)   United States MEN
     DANNY MASRIN  (INA)   Indonesia MEN
 

19

07:30

   WANG WEI-LUN  (TPE)   Chinese Taipei MEN
     BENITA Y. KASIADI  (INA)   Indonesia MEN
     QUINCY QUEK  (SIN)   Singapore MEN
 

20

07:40

   JOHN CATLIN  (USA)   United States MEN
     ASEP SAEFULLOH  (INA)   Indonesia MEN
     MATHIAM KEYSER  (RSA)   South Africa MEN
 

21

07:50

   MARCUS BOTH  (AUS)   Australia MEN
     JOHNSON POH  (SIN)   Singapore MEN
     NASIN SURACHMAN  (INA)   Indonesia MEN
 

22

08:00

   JOHANNES DERMAWAN  (INA)   Indonesia MEN
     FAHMI REZA  (INA)   Indonesia MEN
     DAVID GLEESON  (AUS)   Australia MEN
 

23

08:10

   RUDI ANTO  (INA)   Indonesia MEN
     JOVI OCVANDIO PANGGABEAN  (INA)   Indonesia MEN
     ARJUN PRASAD  (IND)   India MEN
 

24

08:20

   PUDYO  (INA)   Indonesia MEN
     DYLAN HEALEY  (USA)   United States MEN
     SUPRIYATNA  (INA)   Indonesia MEN