ROUND 3
Morning Session

 
STARTING FROM TEE # 1
MATCH NO TIME PLAYER COUNTRY DIVISION

10

07:30

     MARTIN DIVE  (AUS)   Australia MEN
     PANNAKORN UTHAIPAS  (THA)   Thailand MEN
     GUNN CHAROENKUL  (THA)   Thailand MEN
 

11

07:40

     MATT KILLEN  (ENG)   England MEN
     SAMARTH DWIVEDI  (IND)   India MEN
     STEVE LEWTON  (ENG)   England MEN
 

12

07:50

     SEUNGJAE MAENG  (KOR)   Korea, Republic of MEN
     OSCAR ZETTERWALL  (SWE)   Sweden MEN
     JAMES BOWEN  (USA)   United States MEN
 

13

08:00

     JONATHAN WOO  (SIN)   Singapore MEN
     ITTHIPAT BURATANAYARAT  (THA)   Thailand MEN
     NATTAWAT SUVAJANAKORN  (THA)   Thailand MEN
 

14

08:10

     ANTONIO LASCUNA  (PHI)   Philippines MEN
     BLAKE SNYDER  (USA)   United States MEN
     JOHN CATLIN  (USA)   United States MEN
 

15

08:20

     JOHN MICHAEL O’TOOLE  (USA)   United States MEN
     TIRAWAT KAEWSIRIBANDIT  (THA)   Thailand MEN
     JAMES BYRNE  (SCO)   Scotland MEN
 

16

08:30

     CASEY O’TOOLE  (USA)   United States MEN
     PAUL HARRIS  (USA)   United States MEN
     MICHAEL BIBAT  (PHI)   Philippines MEN
 

17

08:40

     JOHNSON POH  (SIN)   Singapore MEN
     MASARU TAKAHASHI  (JPN)   Japan MEN
     MARDAN MAMAT  (SIN)   Singapore MEN
 

18

08:50

     QUINCY QUEK  (SIN)   Singapore MEN
     WOLMER MURILLO  (VEN)   Venezuela, Bolivarian Republic of MEN
     MATHIAM KEYSER  (RSA)   South Africa MEN
 

STARTING FROM TEE # 10
MATCH NO TIME PLAYER COUNTRY DIVISION

1

07:30

   SURADIT YONGCHAROENCHAI  (THA)   Thailand MEN
     NIRUN SAE-UENG  (THA)   Thailand MEN
     IAN ANDREW  (INA)   Indonesia MEN
 

2

07:40

   MARCUS BOTH  (AUS)   Australia MEN
     KOH DENG SHAN  (SIN)   Singapore MEN
     UDAYAN MANE  (IND)   India MEN
 

3

07:50

   LIU YAN -WEI  (CHN)   China MEN
     DITYA NOVIANTO  (INA)   Indonesia MEN
     DONLAPHATCHAI NIYOMCHON  (THA)   Thailand MEN
 

4

08:00

   JANNE KASKE  (FIN)   Finland MEN
     SORACHUT HANSAPIBAN  (THA)   Thailand MEN
     FAJAR W. NURYANTO  (INA)   Indonesia MEN
 

5

08:10

   RINALDI ADIYANDONO  (INA)   Indonesia MEN
     SATTAYA SUPUPRAMAI  (THA)   Thailand MEN
     CHOO TZE HUANG  (SIN)   Singapore MEN
 

6

08:20

   MITCHELL SLORACH  (SIN)   Singapore MEN
     CLEMENT KURNIAWAN  (INA)   Indonesia MEN
     DANNY MASRIN  (INA)   Indonesia MEN
 

7

08:30

   HSIEH CHI-HSIEN  (TPE)   Chinese Taipei MEN
     RIZCHY SUBEKTI (A)  (INA)   Indonesia MEN
     ARJUN PRASAD  (IND)   India MEN
 

8

08:40

   PANUWAT MUENLEK  (THA)   Thailand MEN
     EKTHUMRONG LUANGANURUK  (THA)   Thailand MEN
     NITITHORN THIPPONG  (THA)   Thailand MEN
 

9

08:50

   PHANUVICH ONCHU  (THA)   Thailand MEN
     NAC HUACHAI  (THA)   Thailand MEN
     RORY HIE  (INA)   Indonesia MEN