STARTING FROM TEE # 1
|
MATCH
NO |
TIME |
PLAYER |
DIVISION |
TEE
BOX |
1
|
06:30 |
Jaden Himawan
|
BOYS - C
|
White
|
Anderson Lim
|
BOYS - C
|
White
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
06:40 |
Nicholas Einsa Santoso
|
BOYS - C
|
White
|
M. Alaric Athaya Iskandar
|
BOYS - C
|
White
|
Ekhi Ar Rafi Adhyaksa
|
BOYS - C
|
White
|
|
|
|
|
3
|
06:50 |
Darrel Rayhan Garcia Wicaksono
|
BOYS - C
|
White
|
Kiendra Prakashan
|
BOYS - C
|
White
|
Nathan Keefe Pangestu
|
BOYS - C
|
White
|
|
|
|
|
4
|
07:00 |
Rayhan Abdul Latief
|
BOYS - C
|
White
|
Nicolas Angga Wiyono
|
BOYS - C
|
White
|
Rafa Budiono Tanjung
|
BOYS - C
|
White
|
|
|
|
|
5
|
07:10 |
Ariel Angzputera
|
BOYS - C
|
White
|
Gabriel Leung Yat Hei
|
BOYS - C
|
White
|
Ralfie N.P. Wibowo
|
BOYS - C
|
White
|
|
|
|
|
6
|
07:20 |
Clement Soetrisno
|
BOYS - C
|
White
|
Ramiza Prasca Kuntadi
|
BOYS - C
|
White
|
Nathan Ardell Hadiwinata
|
BOYS - C
|
White
|
|
|
|
|
7
|
07:30 |
Bret Cahya Pendlebury
|
BOYS - C
|
White
|
Dharit Lemkanitchat
|
BOYS - C
|
White
|
Poundra Aldwin Suryadarma
|
BOYS - C
|
White
|
|
|
|
|
8
|
07:40 |
Freya Julia Daviana Simarmata
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
Allena Valeen Christian
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
Livia Andov
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
|
|
|
|
9
|
07:50 |
Milani Adisty
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
Gemilau Joanne Kurnia
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
Niquita Audrey Onggo
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
|
|
|
|
|
STARTING FROM TEE # 10
|
MATCH
NO |
TIME |
PLAYER |
DIVISION |
TEE
BOX |
10
|
06:30
|
Jamie Anugrah Pendlebury ()
|
BOYS - D
|
Red
|
Daris Sirhan Yasmin
|
BOYS - D
|
Red
|
|
|
|
|
|
|
|
11
|
06:40
|
Terrence Arsya Wicaksono ()
|
BOYS - D
|
Red
|
Margoz Marvin Kamengmau
|
BOYS - D
|
Red
|
|
|
|
|
|
|
|
12
|
06:50
|
Bima Arya Pratama ()
|
BOYS - D
|
Red
|
Abdul Jabbar Murtala
|
BOYS - D
|
Red
|
Sebastian Rafael Hutagalung
|
BOYS - D
|
Red
|
|
|
|
|
13
|
07:00
|
Nicolson Jung ()
|
BOYS - D
|
Red
|
Javeed Abdel Rauf
|
BOYS - D
|
Red
|
Galih Ananta Wiratno
|
BOYS - D
|
Red
|
|
|
|
|
14
|
07:10
|
Axel Keefe Pangestu ()
|
BOYS - D
|
Red
|
Jonathan Darmasetiawan
|
BOYS - D
|
Red
|
Davidson Lim
|
BOYS - D
|
Red
|
|
|
|
|
15
|
07:20
|
Teuku Husein Muhammad Danindra ()
|
BOYS - D
|
Red
|
Kaisar Rasila Nabua
|
BOYS - D
|
Red
|
Hansen Fredrick Supian
|
BOYS - D
|
Red
|
|
|
|
|
16
|
07:30
|
Davano Haris Gunawan ()
|
BOYS - D
|
Red
|
Jordan Indra Marcello
|
BOYS - D
|
Red
|
Tengku Tristan Mochtar
|
BOYS - D
|
Red
|
|
|
|
|
17
|
07:40
|
Kenneth Henson Sutianto ()
|
BOYS - D
|
Red
|
Fayyadh M Dhiya
|
BOYS - D
|
Red
|
Henoch Christ Novem
|
BOYS - D
|
Red
|
|
|
|
|
18
|
07:50
|
Malika Nararya Sarwahita ()
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
Abigail Rhea Soeryo Wiharko
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
Phoebe Gani
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
|
|
|
|
19
|
08:00
|
Redlichlein Revieve Hanslkie ()
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
Ashley Sumargo
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
Carissa Mirby
|
GIRLS - C
|
Yellow
|
|
|
|
|
|