STARTING FROM TEE # 1
|
MATCH
NO |
TIME |
PLAYER |
DIVISION |
TEE
BOX |
1
|
06:30 |
Renoctoviana Ramadhania Said
|
GIRLS - B
|
White
|
Aulia Fitri Marsyah
|
GIRLS - B
|
White
|
Reishafa Armelia Armando
|
GIRLS - B
|
White
|
|
|
|
|
2
|
06:40 |
Reicherin Giftrudy Hanslkie
|
GIRLS - B
|
White
|
Victoria Charlene Salin
|
GIRLS - B
|
White
|
Putu Mayvil Widya Handayani
|
GIRLS - B
|
White
|
|
|
|
|
3
|
06:50 |
Elaine Widjaja
|
GIRLS - B
|
White
|
Savana Nazwa
|
GIRLS - B
|
White
|
Nadya Maharani
|
GIRLS - A
|
White
|
|
|
|
|
4
|
07:00 |
Cut Deandra Allia
|
GIRLS - A
|
White
|
Laura Widyatmodjo
|
GIRLS - A
|
White
|
Bianca Naomi Laksono
|
GIRLS - B
|
White
|
|
|
|
|
5
|
07:10 |
Fausta Bianda
|
GIRLS - B
|
White
|
Lydia Hawila Stevany Sitorus
|
GIRLS - A
|
White
|
Valencia Andov
|
GIRLS - A
|
White
|
|
|
|
|
6
|
07:20 |
Gasca Askara Sankritama
|
BOYS - B
|
Black
|
Bertrand Manuel Sutanto
|
BOYS - B
|
Black
|
Kukuh Galih Jatiaji
|
BOYS - A
|
Black
|
|
|
|
|
7
|
07:30 |
Nicholas Aurel Onggo
|
BOYS - A
|
Black
|
Ryan Jovan Wijaya
|
BOYS - B
|
Black
|
M Faris Arifin
|
BOYS - B
|
Black
|
|
|
|
|
8
|
07:40 |
Matthew Dominic Suria
|
BOYS - B
|
Black
|
Raihan Surasara Yudha
|
BOYS - B
|
Black
|
Gilang Grahadi Putra
|
BOYS - A
|
Black
|
|
|
|
|
9
|
07:50 |
Daffa Putra Hardian
|
BOYS - B
|
Black
|
Nathan Christopher Widjaya
|
BOYS - B
|
Black
|
Dhayanij Iemkanitchat
|
BOYS - B
|
Black
|
|
|
|
|
10
|
08:00 |
Fauzan Rizananta
|
BOYS - A
|
Black
|
Hayden Aldren Suhasim
|
BOYS - B
|
Black
|
Achmad Fani Nazarrudin
|
BOYS - B
|
Black
|
|
|
|
|
11
|
08:10 |
Bergas Batara Anargya
|
BOYS - A
|
Black
|
Paul Kci Erik Lindskog
|
BOYS - A
|
Black
|
Jonathan Xavier Hartono
|
BOYS - B
|
Black
|
|
|
|
|
|
STARTING FROM TEE # 10
|
MATCH
NO |
TIME |
PLAYER |
DIVISION |
TEE
BOX |
12
|
06:30
|
Joey Lim ()
|
GIRLS - A
|
White
|
Alycia Evanya Christian
|
GIRLS - B
|
White
|
Qinthara Khairunisa Rivai
|
GIRLS - B
|
White
|
|
|
|
|
13
|
06:40
|
Alya Joelijati ()
|
GIRLS - B
|
White
|
Fiona Aurellia
|
GIRLS - B
|
White
|
Amora Fatha Rasaki
|
GIRLS - A
|
White
|
|
|
|
|
14
|
06:50
|
Charlotte Gamby Louis ()
|
GIRLS - A
|
White
|
Cynthia Valerie Ong
|
GIRLS - B
|
White
|
Caithlyn Darlene Ong
|
GIRLS - B
|
White
|
|
|
|
|
15
|
07:00
|
Danish Ara Salima ()
|
GIRLS - B
|
White
|
Anggita Ika Maharani
|
GIRLS - B
|
White
|
|
|
|
|
|
|
|
16
|
07:10
|
Santika Putri Danesti ()
|
GIRLS - B
|
White
|
Prina Zaenara Murtanto
|
GIRLS - B
|
White
|
|
|
|
|
|
|
|
17
|
07:20
|
Luke Evan Moore ()
|
BOYS - A
|
Black
|
Jason Herman
|
BOYS - B
|
Black
|
Theodoure Noah Sompie
|
BOYS - B
|
Black
|
|
|
|
|
18
|
07:30
|
M. Zaki Ibnu Marhaban ()
|
BOYS - A
|
Black
|
Zack Lim
|
BOYS - B
|
Black
|
Justin Ferdinand Mulyono
|
BOYS - B
|
Black
|
|
|
|
|
19
|
07:40
|
Roberto Pascal Mamesah ()
|
BOYS - A
|
Black
|
M Nabil Al Manaf
|
BOYS - B
|
Black
|
Faiz Arkan Wazkitazaman
|
BOYS - B
|
Black
|
|
|
|
|
20
|
07:50
|
Nathaniel Hutapea ()
|
BOYS - B
|
Black
|
Alfa George
|
BOYS - A
|
Black
|
Rafi Muzzammil Noordin
|
BOYS - A
|
Black
|
|
|
|
|
21
|
08:00
|
Zharfan Mutaz ()
|
BOYS - A
|
Black
|
Wilbert Huang
|
BOYS - B
|
Black
|
Said Septian
|
BOYS - A
|
Black
|
|
|
|
|
22
|
08:10
|
Shaquilla Aribowo ()
|
BOYS - B
|
Black
|
Mirza A Rabbani
|
BOYS - A
|
Black
|
|
|
|
|
|
|
|
23
|
08:20
|
Al Fatih Athaya Gennies ()
|
BOYS - B
|
Black
|
Floyd Marius
|
BOYS - A
|
Black
|
|
|
|
|
|
|
|
|